środa, 18 października 2017

Sezon rajdowy trwa!

W oczekiwaniu na "górki" 2018 zachęcam do przyjazdu na trasy 3 Rajdu Grodzkiego, którego organizatorami są Automobilklub Biecki oraz Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego. Impreza odbędzie się w dniach 28-29 października, czyli za niespełna 2 tygodnie. Lista zgłoszeń jest już otwarta, i mam nadzieję, że zawodnicy licznie stawią się na starcie. :) A rywalizować będą o mistrzowskie tytuły w MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, DISLA Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia oraz Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS. Dla kibiców będzie to doskonała okazja do spędzenia wolnego weekendu wśród wspaniałych kierowców i pilotów oraz podziwiania ich - równie wspaniałych i szybkich - samochodów, na trasach dwóch odcinków specjalnych, które będą przejeżdżane przez zawodników trzykrotnie . Na pewno będzie się działo!
W tym roku jedziemy dla „Marka i innych potrzebujących”, gdyż podczas 3 Rajdu Grodzkiego na terenie Biecza, Gorlic i Jasła odbędzie się akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku.
Nie bądźmy obojętni! Ty też możesz pomóc! Jeśli jesteś w wieku 18-50 lat i nie jesteś obciążony chorobami genetycznymi, nie zastanawiaj się! Zarejestruj się, może to Ty uratujesz komuś życie!

Ja będę na pewno, zarejestruję się jako potencjalny dawca szpiku, a Ty? :)

Więcej informacji na temat rajdu → http://109.197.168.126/rajdgrodzki/
Tutaj znajdziecie informacje o tym, kto może zostać dawcą szpiku → http://rckik.radom.pl/przewodnik-dawcy-szpiku/kto-moze-zostac-dawca-szpiku/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz